Bowling

V Bazar bar bowling IMRVERE se můžete nerušeně věnovat hře bowlingu v oddělené části restaurace se samostatným posezením. Bowlingové dráhy jsou vybaveny automatickými stavěči a skoringovým systémem Qubica. Každý hráč si může na ovládacím panelu navolit vlastní nastavení a po hře požádat o vytisknutí své hry.

Ceny bowlingu:

Pondělí - Čtvrtek 150,- Kč / hodina
Pátek - Sobota 250,- Kč / hodina

REZERVACE na tel. 558 675 777

Po zavírací době cena za 1 hodinu bowlingu 350 Kč. Profesionální bowlingové boty jsou k dispozici k zapůjčení zdarma.

Malá škola bowlingu – zjednodušená pravidla

Hra se sestává z deseti částí. Hráč hraje v každé části, až na desátou, dva hody. Pokud jsou prvním hodem poraženy všechny kuželky, druhý hod neháže. V desáté části hraje hráč tři hody, v případě, že je započítán (docílen) strike nebo spare, pouze dva hody.

Strike – strike je proveden, pokud je shozená celá sada kuželek při prvním hodu v části. Počítání pro jeden strike je 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou hodech.

Double – dva po sobě jdoucí striky jsou double. Počítá se pro prvním strike 20 plus počet kuželek sražených v první následující části po druhém striku.

Triple – tři po sobě jdoucí striky jsou triple. Počítá se pro první strike 30. K dosažení na koulení maximálních 300 bodů musí hráč nakoulet 12 striků za sebou.

Spare – spare je počítáno, pokud neporažené kuželky po prvním hodu v části jsou při druhém hodu v téže části doraženy. Počítání pro spare je 10 plus počet kuželek shozených při hráčově následujícím hodu.

Podrobná pravidla bowlingu dle ČESKÉ BOWLINGOVÉ ASOCIACE naleznete zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací