Speciální chlazené sety

udělejte si výtečnou domácí hostinu

V dnešní uspěchané době může být pro někoho nemyslitelné, aby věnoval spoustu času přípravě večere či obědu. Proto jsme se rozhodli připravit pro Vás čerstvé pokrmy formou Sous-vide, které jsme zachladily, a díky tomu si můžete během několika málo minut vychutnat luxusní domácí hostinu.

Často se Vám stává, že si objednáte jídlo s rozvozem, rozvozce dorazí, ale zrovna se Vám probudilo dítě, volali Vám z práce a nebo toho prostě máte jen moc a nemáte možnost si ihned jídlo vychutnat? Tak to se Vám s našimi sety už nestane. Naše sety Vám v lednici vydrží i nějaký ten den velmi čerstvé.

Co je to Sous-vide?

Jedná se o kuchařskou metodu, při niž se potraviny připravují ve vzduchotěsném umělohmotném obalu ve vodní lázni s řízenou teplotou. Takto vakuované se potraviny (maso, ryby, zelenina nebo ovoce) pošírují po různě dlouhou dobu. Většinou jde o několik hodin – někdy až 72 – při přesně vypočítané teplotě, která je nižší než bod varu. Nejčastěji při teplotě v rozmezí 55–60 °C. Záměrem je zachovat přirozenou chuť, šťávu a texturu kvalitní potraviny při stejnoměrném ohřívání v přesně teplotně kontrolované vodní lázni.

Návod na přípravu najdete po rozkliknutí Vámi vybraného produktu.