25. ledna 2024
17:00 – 22:00

Milujete kombinaci prémiového vína a výborného jídla? Tak tady nesmíte chybět!
Úžasná atmosféra s vůní degustačního menu připraveného s láskou ke kuchařskému řemeslu, a také chuť prvotřídních vín z českého vinařství s doprovodným komentářem samotného zakladatele vín z Březí.

O toto vše se postará bratské duo Jindřich a Vít Kadrnkovi.

Pan Jindřich vybudoval vinařské impérium v Březí, které díky jeho odhodlané práci získalo řadu ocenění. Za zmínku stojí ocenění “Vinařství ČR roku 2018” a také “Finalista Vinařství roku ČR 2022”. Moc se těšíme, jak si všichni budeme moci vychutnat jeho precizní výsledek práce na vinicích i mimo ní v podobě sklenky vína plného vytříbených chutí a různorodých nádechů.

Pan Vít nešel ve stejných šlépějích jako jeho bratr, ovšem jejich cesta není až tolik rozdílná. Nadchla jej gastronomie,  které se věnuje řadu let. Díky tomu, že také pochází z malebné obce Březí, kde se často setkával s milovníky kvalitních vín, rozhodl se vytvořit produkt, který bude úžasným doplňkem právě při konzumaci vín. Tím jsou poctivé domácí paštiky “Kadrnka” s mnoha druhy příchutí. Mimo to se pan Vít věnuje cateringovým službám, kde si zakládá na pravé domácí kuchyni s nádechem luxusu. Co to přesně znamená?
To se dovíte již 25. ledna 2024 v naší restauraci Imrvére.

Degustační menu s párováním vín vám brzy představíme! Garantujeme, že to bude stát za to.

V ceně vstupenky je kompletní čtyřchodové degustační menu společně s ochutnávkou vín.
Nákup on-line >>> www.imrvere.com/product/kadrnka-kadrnka-vstupenka/
Cena vstupenky je 997 Kč za osobu.